De Black Ops 4 Nuketown-map is vanaf vandaag ook beschikbaar op Xbox One en pc. De map was sinds vorige week al speelbaar op PlayStation 4, dit omdat alle nieuwe content eerst zeven dagen exclusief beschikbaar is op de console van Sony.
Om dit te vieren lanceert Treyarch vanaf 21 november de eerste Quad Feed voor Call of Duty Black Ops 4. Dit houd in dat we een week lang gebruik kunnen maken van Double XP voor Multiplayer en Zombies, 2X Merits in Blackout en meer! Om het feestje compleet te maken heeft Treyarch ook bevestigd dat vanaf vandaag (20 november) er Zombies tot leven komen op Nuketown Island in Blackout!
Leer hier alles wat je moet weten over de Black Ops 4 1.05 update: patch notes, Blackjack’s Shop, Blackout Bowie Knife en meer!

Ik eet Fruitella voor mijn dagelijkse portie fruit en zit s’middags aan het ontbijt. Daarnaast doe ik mijn eigen stunts, smeer mijn eigen broodjes en maak mijn eigen lunch.
Helaas kan ik hem nog niet zien.. heb vandaag al meerdere keren gekeken,
Ik denk dat je even moet wachten op een update…