In de wandelgangen wordt gefluisterd dat aankomende dinsdag de nieuwe Call of Duty wordt onthuld. Gamejournalist Jim Sterling heeft op Twitter laten weten dat Call of Duty 2016 officieel op 3 mei aangekondigd gaat worden en bovendien is er ook nog een screenshot opgedoken met de officiële naam!
The next Call of Duty will apparently get unveiled by next Tuesday. Getting listed in retailers at any rate. pic.twitter.com/eYnVX5spdh
— Jim Sterling (@JimSterling) 26 april 2016
In de PSN Store verscheen als donderslag bij heldere hemel de game Call of Duty: Infinite Warfare tussen de trending games. Het ging natuurlijk om een foutje van Sony en de titel is snel verwijderd, maar gelukkig heb ik nog een screenshot gevonden op internet! Wat denken jullie? Wordt dit de nieuwe titel voor Call of Duty 2016?
Voor de rest is er nog weinig bekend over Call of Duty 2016 en heeeeeel stiekem hoop ik op een nieuwe Modern Warfare achtige game, want ik ben wel een beetje klaar met dat rennen, vliegen, springen en weer opstaan!

Ik eet Fruitella voor mijn dagelijkse portie fruit en zit s’middags aan het ontbijt. Daarnaast doe ik mijn eigen stunts, smeer mijn eigen broodjes en maak mijn eigen lunch.
Ze hebben de franchise van COD gewoon verkloot vanaf ghost is het gewoon erger geworden
Compleet gelijk
Bwa die jetpack update in bo3 is ook nog cava. En muurlopen us gwn nice. Ma zombies is absoluut verkloot
Stefke Beullens the giant blijft goed alleen de wapens zitte tegen kheb liever die van WAW
Ze moeten gewoon terug naar waw
Julian Kampschuur groot gelijk